Praca w Promat-Woda | Promat-Woda technologie uzdatniania wody, filtracja

Strona główna/Firma/Praca w Promat-Woda

Praca w Promat-Woda

Praca w PROMAT-WODA Sp. z o.o.

PROMAT-WODA nieustannie prowadzi prace mające na celu udoskonalanie technologii uzdatniania wody. Nasze zespoły pracowników tworzą zarówno pracownicy z wieloletnim doświadczeniem jak i nowe świeże twarze. Jedno jest pewne, zatrudniamy najlepszych specjalistów.

Sposób naszego działania wymusza na nas ciągłe samodoskonalenie, tworząc nowe technologie nie możemy ani na chwilę zostać w tyle. Tworzymy systemy uzdatniające wodę - najważniejszy składnik życia. Nasza praca jest ważna nie tylko dla nas...

Nie boimy się wyzwań ani odpowiedzialności, ciągle idziemy do przodu dzięki czemu PROMAT-WODA należy do czołówki firm zajmujących się uzdatnianiem wody.

Wyślij do nas swoje CV i zostań członkiem naszego zespołu!

Wyślij do nas CVChcesz brać udział w projektowaniu oraz realizacji innowacyjnych rowiązań w dziedzinie uzdatniania wody, jesteś zmotywowany, masz ambicje i chcesz rozwijać swoje możliwości? My jesteśmy otwarci na świeże pomysły oraz nikonwencjonalne rozwiązania. 

Kontakt

Jeżeli myślisz, że znajdziesz u nas swoje miejsce prześlij do nas CV. Załącz także list motywacyjny lub przedstaw się w mailu i pamiętaj, że nie oczekujemy słów "od dziecka marzyłem/am o pracy w Waszej Firmie". Napisz w kilku słowach kim jesteś i co lubisz robić w wolnych chwilach - chcemy Cię poznać.

CV oraz kilka słów o sobie można przesyłać na adres: 

 

do góry