Lanxess - membrany osmotyczne i masy jonowymienne | Promat-Woda technologie uzdatniania wody, filtracja

Strona główna/Firma/Partnerzy/Lanxess - membrany osmotyczne i masy jonowymienne

Lanxess - membrany osmotyczne i masy jonowymienne

Lanxess

Logo LanxessJednostka biznesowa Liquid Purification Technologies (LPT) to jeden z największych na świecie dostawców produktów do uzdatniania wody. Zajmujemy wiodącą pozycję w rozwoju i produkcji żywic jonowymiennych i jesteśmy bardzo aktywni w naszej nowej linii biznesowej dla elementów membrany odwróconej osmozy. Posiadamy zakłady produkcyjne w naszych lokalizacjach w Leverkusen i Bitterfeld w Niemczech oraz w Jhagadia w Indiach.

Dzięki żywicom jonowymiennym Lewatit® i nowym systemom membranowym Lewabrane® RO oferujemy naszym klientom nie jedną, ale dwie doskonałe technologie, które są idealnie dopasowane do siebie. Podczas gdy technologia membranowa jest bardzo opłacalna dla aplikacji przy wodzie o wysokiej zawartości soli, to tylko żywice jonowymienne mogą oczyszczać wodę o niskim stężeniu soli do punktu, w którym pozostają tylko jej śladowe ilości.

Nasze wysokowydajne produkty są wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu do uzdatniania i oczyszczania wody. Najbardziej znanym i znaczącym obszarem zastosowania jest obróbka wody przemysłowej. Dostawcy energii wykorzystują nasze produkty do produkcji wody i pary zasilającej kocioł w celu uniknięcia kamienia i korozji. Powoduje to znaczny wzrost wydajności, niezawodności eksploatacyjnej i żywotności elektrowni.

do góry