Nowa strona internetowa PROMAT-WODA | Promat-Woda technologie uzdatniania wody, filtracja

Strona główna/Firma/Aktualności/Nowa strona internetowa PROMAT-WODA

Nowa strona internetowa PROMAT-WODA

2 Kwietnia 2019

Firma IntraCOM.pl z Katowic wykonała naszą nową stronę
www.promat-woda.pl

Na szczęście w dzisiejszych czasach odległość nie dyskwalifikuje wykonawcy firmowej strony internetowej, najlepszym dowodem na to jest nasza współpraca z firmą IntraCOM.pl.

Przyjechali do nas prosto ze śląska i przekonali nas do powierzenia zadania stworzenia naszego nowego wizerunku w internecie. Mimo dystansu, który nas dzieli, współpraca przebiegała wyjątkowo sprawnie. Efekt naszej współpracy możecie Państwo zobaczyć sami, przeglądając naszą nową stronę internetową.

Agencja Interaktywna IntraCOM.pl z Katowic ma długoletnie doświadczenie w tworzeniu stron firmowych, a zasięg ich działania obejmuje całą Polskę - wystarczy spojrzeć na ich realizacje.

Przedstawiamy naszą nową responsywną stronę WWW

Nowa responsywna strona www Promat-Woda Gdynia

Funkcjonalność naszej nowej strony firmowej:

Na nowej stronie internetowej, możemy w pełni zarządzać treścią - umożliwia nam to autorski system zarządzania treścią na stronie InCMS. Poza edycją treści na podstronach, w naszych rękach spoczywają min:

  • Moduł formularzy - możemy samodzielnie tworzyć formularze kontaktowe.Moduł aktualności - od tej pory będziemy mogli częściej dzielić się naszymi sukcesami.
  • Mapa realizacji Promat-WodaModuł realizacji oraz moduł referencji - napisane specjalnie dla nas, teraz bez większego wysiłku możemy pochwalić się realizowanymi przez nas projektami. Koordynacja obu modułów pozwala na szybkie połączenie wykonanych realizacji (zaznaczonych na mapie realizacji na stronie głównej) wraz z referencjami (przedstawionymi w dziale referencji), które ich bezpośrednio dotyczą.
  • Slider - zarządzany przez nas na stronie głównej.
  • Moduł banerów - sami dodajemy nowe banerki na stronie głównej oraz na stronie referencji.

wszystko jest teraz w naszych rękach...

Co więcej?

Całe mnóstwo...

  • Ułatwiony kontakt - sprofilowane formularze oraz częste odnośniki do kontaktu, pozwalają na komunikację z nami z każdego miejsca na stronie.
  • Przyjemna dla oka, intuicyjna - poruszanie się po naszej nowej stronie jest łatwe i wygodne, zarówno na komputerach jak i urządzeniach mobilnych.
  • Nowy układ - usystematyzowany podział naszych usług i produktów oraz stosowanych przez nas technologii uzdatniania wody.
  • Bogata merytorycznie - wyczerpujące opisy, dające możliwie wyczerpujące odpowiedzi na zagadnienia dziedziny uzdatniania wody.
  • Dopieszczona graficznie - obfituje w zdjęcia oraz przygotowane specjalnie dla nas infografiki - miła dla oka.

 

Zapraszamy do odwiedzin na naszej nowej stronie internetowej, a w razie pytań zachęcamy do skorzystanie z formularza kontaktowego.

do góry